Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Домашня сторінка
Увійти
Міжрегіональна інформаційно-освітня мережа "Ефективна держава"

ЖИТТЯ – ЦЕ ГРА.   КОЖЕН З НАС МАЄ ПРАВО БУТИ ПЕРЕМОЖЦЕМ.
ЧИМ БІЛЬШЕ ПЕРЕМОЖЦІВ – ТИМ УСПІШНІШЕ КРАЇНА!
А ЯКА ВАША РОЛЬ У ЦЬОМУ ЖИТТІ?

ed_op.jpg
Чи замислювались Ви над тим, ЯК і ЩО Ви будете робити, коли Вам буде 70 років?
 

ЯК та НАСКІЛЬКИ Ви використовуєте  свій досвід, енергію, можливість реалізувати свої мрії та потребу у спілкуванні та досягненні своїх цілей?

Інколи, знаходячись у Київському центральному парку, я бачу літніх людей, що грають у шахи або танцюють під старі вінілові платівки. Мої друзі сказали мені, що коли стає зовсім холодно, ці літні люди зустрічаються у центрі нашого міста у підземному переході біля станції метро "Театральна". Серед них є як старенькі бабусі у хустинках, так і сиві чоловіки у старомодних костюмах. Вони намагаються, наскільки це можливо в наданих їм умовах, ОТРИМАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЖИТТЯ.

Можливо, я думаю занадто суворо, але вони неефективно витратили свій час. Вони свого часу не знайшли або не втримали однодумців, вони дуже багато часу віддали своїй сім‘ї  або роботі. Їм були свого часу дуже вдячні за певні ДОСЯГНЕННЯ НА КОРИСТЬ БАТЬКІВЩИНІ, вдячні за те, що ВИТРАТИЛИ ЧАС НА ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА ОНУКІВ, але… Але решту свого життя вони чомусь проводять у цьому парку або в  підземному переході метро. Я думаю, що така спільнота літніх людей є у кожному місті. Якщо Вам близько 25-40 років і переважну кількість часу Ви проводите тільки  на роботі та вдома – то саме на Вас може чекати схоже майбутнє.
 
А тепер інша картинка… Згадайте Великобританію або Сполучені Штати Америки. ДЕ та ЯК проводять літні громадяни з активною життєвою позицією свій вільний час? Я думаю, що Ви погодитися зі мною, що культурне життя закордонних закритих клубів або громадських організацій може принести задоволення та користь їх учасникам.
 
ДАВАЙТЕ ВИКОРИСТАЄМО НАШ ЧАС НА НАШЕ МАЙБУТНЄ.
 
Я знаю -  ми інші. Ми розумні, дієві, ми маємо мінімум дві вищі освіти, знаємо по декілька іноземних мов, відчуваємо задоволення від своєї роботи та радість від родинних стосунків, маємо активну громадянську позицію та із користю проводимо свій вільний час. І головне – в нас ЩЕ Є ЧАС належним чином побудувати своє майбутнє!
 
Ми вже зараз розуміємо, що людина повинна будувати не тільки виробничі чи родинні зв‘язки. Кожна особистість має мрію – спілкуватись з однодумцями, які не тільки проводитимуть час, наприклад, у більярдному клубі, але й у непрості політичні часи, коли державна система перегортається час від часу, подають дружню та тверду руку один одному.
 
Ми з Вами пережили досить непрості часи, коли, в залежності від політичної приналежності твоєї або твоїх керівників, ти займав або звільняв певну керівну посаду. І, впевнена, майже кожен із нас може згадати ту ситуацію, коли твій телефон зберігав тишу, коли ти опинявся «не у справ».

 

Політика… Політика… Політика… Чи повинні ми всюди залежати від волі інших людей? А що ми можемо зробити для себе та своїх друзів? Чи маємо ми право, використовуючи наші знання та досвід, побудувати стабільне підґрунтя у своєму житті?

 

МИ ПРОПОНУЄМО ПРИНЦИПОВО НОВИЙ ДЛЯ УКРАЇНИ ПРОЕКТ – для спілкування та підтримки духу студентського братства державних службовців – магістрів державного управління, використовуючи сучасні інтернет - та інші технології, побудувати ефективну соціальну мережу молодих душею, розумних, амбітних патріотів, що мають принаймні дві вищі освіти та знають декілька іноземних мов, які навчилися та знають, як змінити на краще життя нашої країни.

 

Ми збираємось разом, підтримуємо один одного і напевне знаємо, що у наші 70 років ми будемо красивими та здоровими особистостями, що активно займають громадянську позицію, отримують задоволення від своїх хобі та передають власний досвід та напрацювання наступному поколінню розумних та красивих людей Української держави.
 

 

 З повагою
 Президент Громадської Організації

 

та Клубу «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ»                                               Піддубчак Ольга

 
 

 Спільні документи

 
  
  
  
  
Немає елементів, які можна відобразити в цьому поданні бібліотеки документів "Спільні документи".

 

 

 

GO emblem.jpg