Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Головна сторінка Порталу НАДУ
Увійти
Перейти вгору
Міжрегіональна інформаційно-освітня мережа "Ефективна держава"
 
Свою історію академія датує з травня 1995 року. В цьому ж році діяльність розпочали її регіональні підрозділи у Дніпропетровську, Львові, Одесі, Харкові, які в 2001 році отримали статус регіональних інститутів.
На сьогодні Національна академія - головний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації у системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та осіб місцевого самоврядування.
Упродовж існування академія досягла значних успіхів у становленні та розвитку освітньої та науково-дослідної роботи. Загалом контингент тих, хто здобуває у закладі фахову підготовку з опануванням освітньо-кваліфікаційного рівня або наукового ступеня, станом на 1 січня 2010 року становить понад 6,2 тис. слухачів, аспірантів, докторантів та здобувачів; майже 2,3 тис. студентів отримують в регіональних інститутах спеціальності, професійно орієнтовані на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування; щороку підвищують кваліфікацію 15 тис. управлінців.
 
 

 Заплановані заходи

 
 

 Новини

 
Освітній робочий візит в рамках проекту "Підтримка інформаційних центрів ЄС в Україні"
5-8 липня 2011 року координатор Інформаційного центру ЄС Національної академії Вікторія Струтинська на запрошення компанії Екшн Глобал Ком'юнікейшнз Лтд від імені Представництва ЄС в Україні в рамках проекту "Підтримка інформаційних центрів ЄС в Україні" перебувала з освітнім робочим візитом у Королівстві Бельгія.

Вчена рада Національної академії підбила підсумки вступної кампанії
13 липня Вчена рада Національної академії розглянула питання навчально-виховної роботи, зокрема, обговорювались уточнені обсяги прийому слухачів та підсумки вступних екзаменів до Національної академії у 2011 році.

Відбулося засідання приймальної комісії Національної академії
13 липня 2011 року відбулося засідання приймальної комісії Національної академії, на розгляд якої виносилися питання виконання плану прийому слухачів до Національної академії за державним замовленням, зарахування слухачів за спеціальностями галузі знань "Державне управління" за державним замовленням та за договорами, а також оголошення прийому слухачів до Національної академії у серпні 2011 року.

Засідання Вченої ради
7 липня 2011 року відбулося чергове засідання Вченої ради Національної академії, на якому було розглянуто комплекс важливих питань діяльності навчального закладу.
Засідання розпочалось з представлення нових членів Вченої ради - першого віце-президента Національної академії Ващенка Костянтина Олександровича (розпорядження Президента України № 222/2011-рп від 30 червня 2011 року), віце-президента Попка Андрія Андрійовича (розпорядження № 210/2011-рп від 22 червня 2011 року) та директора Харківського регіонального інституту Ландсмана Вадима Ароновича (розпорядження Президента України № 183/2011-рп від 31.05.2011 року).

Презентація третьої версії проекту Концепції стратегії удосконалення системи підготовки державних службовців в Україні
7 липня 2011 року в Національній академії у рамках реалізації проекту Twinning "Підтримка розвитку та удосконалення системи підготовки державних службовців в Україні" відбувся круглий стіл "Створення нової системи підготовки державних службовців в Україні: завдання та інструменти". Мета заходу - презентація третьої версії проекту Концепції стратегії удосконалення системи підготовки державних службовців в Україні, розробленої експертами проекту Twinning за участі представників Адміністрації Президента України, Секретаріату КМУ, Головдержслужби та Національної академії.


Всі новини >>>

 

 Керівництво