Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
База тезауруса_2: Посібник з підготовки заявок на фінансування проектів розвитку інженерної інфраструктури територіальних громад
Увійти
Міжрегіональна інформаційно-освітня мережа "Ефективна держава"
Журнал версійЖурнал версій

Назва

Посібник з підготовки заявок на фінансування проектів розвитку інженерної інфраструктури територіальних громад

Тип документу

 

Автор1

Збігнєв Єнджеєвські

Автор2

 

Автор3

 

Рік видання

2 009

Бібліографічне посилання

 

Керівник наукової теми

 

Регіон видання

 

Назва англ#

HANDBOOK ON MUNICIPAL INFRASTRUCTURE PROJECT PROPOSAL WRITING

Тип дисертації

 

Кількість сторінок

128

Спеціальність

 

Повний текст

 

Короткий опис

Цей посібник підготовлено з метою надання практичної допомоги зацікавленим у написанні заявок на отримання органами місцевого самоврядування, комунальними підприємствами та іншими організаціями фінансування від міжнародних фінансових інституцій для проектів, спрямованих на розвиток інфраструктури територіальних громад сіл, селищ, міст, районів чи областей. Для того щоб отримати фінансування від ЄБРР, Світового банку чи фондів Європейського Союзу, проект повинен відповідати низці критеріїв. У підготовленому польськими та українськими експертами виданні представлено процес управління проектом від планування до впровадження з урахуванням міжнародних вимог. Зокрема, розглянуті такі етапи підготовки «проектної» заявки: обґрунтування проекту та розробка логічної схеми його реалізації, визначення заходів проекту та часових рамок, здійснення фінансового та економічного аналізу проекту, здійснення технічного та технологічного аналізу, а також оцінка правового забезпечення та соціальних аспектів, здійснення моніторингу та звітування. Усі ці та інші питання розглянуто шляхом покрокового проходження на прикладі типової аплікаційної форми на отримання фінансування. Для спрощення сприйняття матеріалу в додатках до видання також подано дві справжні заявки, підготовлені в Запорізькій та Луганській областях за допомогою польських експертів.

Навчальна дисципліна

 

Навчальний посібник

Так

Примітка

 

Назва дисципліни

 

Ключові слова

модернізація

Розділ бази

Фінанси та бюджетування; Канада-Україна РВР

Коментарі

Записи відсутні.

Оцінка (0-5)

Елемент поки що не оцінено. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER для оцінювання цього елемента.Вибрано 1 зірочку. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER, щоб надіслати. Натисніть клавішу TAB, щоб підвищити оцінку. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+ESCAPE, щоб вийти з режиму оцінювання.Вибрано 2 зірочки. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER, щоб надіслати. Натисніть клавішу TAB, щоб підвищити оцінку. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+TAB, щоб знизити оцінку. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+ESCAPE, щоб вийти з режиму оцінювання.Вибрано 3 зірочки. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER, щоб надіслати. Натисніть клавішу TAB, щоб підвищити оцінку. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+TAB, щоб знизити оцінку. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+ESCAPE, щоб вийти з режиму оцінювання.Вибрано 4 зірочки. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER, щоб надіслати. Натисніть клавішу TAB, щоб підвищити оцінку. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+TAB, щоб знизити оцінку. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+ESCAPE, щоб вийти з режиму оцінювання.Вибрано 5 зірочок. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER, щоб надіслати. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+TAB, щоб знизити оцінку. Натисніть сполучення клавіш SHIFT+ESCAPE, щоб вийти з режиму оцінювання.

Кількість оцінок

0
Стан затвердження Затверджено
 

Вкладення

Тип вмісту: Елемент
Версія: 1.0
Створено о 11.05.2012 8:37 користувачем bigzarre@yandex.ru
Останні зміни внесено о 11.05.2012 8:37. Автор: bigzarre@yandex.ru